Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny są wyjątkową okazją, która powinna być również odpowiednio zaplanowana. Nie ma jednak sztywnych reguł na temat tego, jak powinniśmy się oświadczać. Kiedyś oświadczyny miały miejsce przed rodzicami przyszłej Panny Młodej, obecnie coraz częściej odbywają się tylko pomiędzy ukochanymi. Jak zatem wręczyć pierścionek zaręczynowy, aby zrobić niezapomniane wrażenie?

Wręczenie pierścionka zaręczynowego najczęściej jest niespodzianką. Mężczyzna sam wybiera sposób, w jaki będzie chciał wręczyć biżuterię swojej wybrance serca. Tutaj pojawia się problem – jak to zrobić? Możliwości mamy kilka, zarówno w kategorii tych klasycznych, jak i bardziej odjazdowych.

Zaręczyny podczas romantycznej kolacji

To chyba najbardziej popularny sposób na oświadczyny. Warto wtedy zarezerwować stolik z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że miejsca będą czekały tego wyjątkowego dnia. Oczywiście, lepiej zdecydować się na lepszą restaurację, gdzie atmosfera będzie bardziej podniosła niż w zwykłych punktach tego rodzaju.

W trakcie podróży

To druga popularna opcja. Możesz wręczyć jej pierścionek podczas wyjazdu do Paryża, ale możesz zrobić to podczas weekendowego wypadu do waszego ulubionego miasta albo na łonie przyrody, gdzie będziecie sami i nikt nie będzie wam przeszkadzać. Popularne miejsca to też góry czy plaża.

A może coś bardziej szalonego?

To jednak jeszcze nie wszystko. Możesz także wręczyć pierścionek zaręczynowy w zupełnie innych okolicznościach. Oświadczyny na koncercie, podczas meczu, w trakcie skoku spadochronowego czy podczas nurkowania. Gdy macie jakieś wspólne hobby, to właśnie ono także może stać się podstawą wyjątkowych zaręczyn.

Co powiedzieć, wręczając pierścionek?

Najprostsze to „czy wyjdziesz za mnie?”, ale możemy również przygotować inne przemówienie, które wygłosimy podczas oświadczyn. Możesz puścić wodze wyobraźni albo znaleźć w internecie gotowe propozycje – być może któraś z nich przypadnie ci do gustu?

Dodaj komentarz